Kvalitná tvorba webových stránok

Tvorba eshopu a webhosting

Spoločnosť Netdevelo vytvára a navrhuje internetové obchody pre množstvo firiem, medzi ktoré patria aj rôzne obchodné reťazce. Ich skúsenosti teda oceníte aj vy! Nechajte si vytvoriť moderné internetové obchody a predávajte svoj tovar aj mimo svojho okolia. Tvorba eshopu je vďaka aplikácie ShopSys skvelá a výsledkom je moderný a plne fungujúci obchod. Jedná sa o modulárny systém, ktorý sa dá upravovať a vylepšovať vďaka jednotlivým modulom.
Tých majú programátori spoločnosti netdevelo pripravených neúrekom, takže si určite vyberiete. Týmto spôsobom sa tak dá jednoduchšie „poskladať“ celý eshop k čo najlepšej dokonalosti. Ďalšou výhodou je napríklad to, že obchody ShopSys ponúkajú viacero možností ako platiť za tovar. Okrem platobných kariet rôznych peňažných ústavov, ktorých zoznam nájdete na https://www.shopsys.sk, podporujú aj e-peňaženky, či splátkový predaj. 
Na spomínaných stránkach si môžete vyskúšať aj prácu s obchodom ShopSys, nakoľko je tu pre vás pripravená demo verzia. Spoločnosť Netdevelo vám ponúka aj webhosting, takže vytvorenie nového eshopu a jeho fungovanie nemusíte riešiť s viacerými stranami. K dispozícii totiž majú priamo vyladené servery pre obchody ShopSys. Za svoje peniaze získate aj servis, ktorý je pre vás dostupný 24 hodín a 7 dní v týždni. 

© 2012 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba www stránek zdarmaWebnode