Kvalitná tvorba webových stránok

Správna štruktúra webu

To, v čom sa nevyznáme, označuje Čeština za "španielsku dedinu". Poliaci na to isté používajú príslovie "zmätený ako český film". Neviem síce, ktorý český snímok bol našim susedom zámienkou k utvoreniu daného porekadlá, som však presvedčený, že aj český jazyk si nájde modernejší ekvivalent k onej dedine z Apeninského polostrova. Hodilo by sa napríklad: "domotaný ako webové stránky". Naozaj, štruktúra webu niektorých spoločností je až Zarážajúcim spôsobom chaotická! A to nie som žiadny odborník na IT, ktorý, vplyvom profesijné deformácie, skúma každú internetovú blchu. Avšak štruktúra webu od profesionálnej z Internet123.cz je niečo úplne iné.
Autori, či skôr aktualizátoři, niektorých www stránok akoby, opojení tým, že sa ich web zdarne rozbehol, zabúdajú na základné poslanie internete - informovať. Človek klikne na odkaz "Ojazdené automobily" a jediné čo sa mu podarí otvoriť, je stránka s lízingom. Osobne som presvedčený, že tvorba webových stránok by nemala končiť odovzdaním grafického návrhu webu investorovi. Vlastník stránok by mal, vo svojom záujme, o uverejnené informácie náležite starať - ja si teraz napríklad nekúpim automobil ojazdený ale nový a to od konkurencie ...
Tu je jasne vidieť, že tvorba webu, vrátane jeho správnej a náležitej údržby, môže peniaze nielen priniesť, ale aj prípadný obchod zhatiť. Kto nemá, z dôvodu pracovného vyťaženia, na aktualizáciu internetových stránok svojej firmy čas, mal by sa poobzerať po niekom, kto mu taký servis poskytne. V opačnom prípade môžu byť práve jeho www stránky námetom na zmenu príslovie o španielskej dedine.

© 2012 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba www stránek zdarmaWebnode